Woocommerce Menu

O nás

Spoločnosť DAZAP školenia, s.r.o. na základe svojej dlhoročnej praxe založila Bc. Katarína Danajovičová.

16 rokov pôsobila v Sociálnej poisťovni v oblasti výberu poistného, vymáhania pohľadávok – v tvorbe analýz systémov, ich testovaní, v implementácií projektov elektronického prepájania štátnych inštitúcií, v školení, usmerňovaní a kontrolnej činnosti zamestnancov pobočiek Sociálnej poisťovne.

Viac ako 12 rokov sa venuje vedeniu účtovníctva a poradenstvu v oblasti daní a odvodov.

Osem rokov viedla celoslovenský projekt digitalizácie prihlasovacích formulárov vernostného programu jednej z najväčších maloobchodných spoločností v obore FMCG na Slovenskom trhu. Bola vedúcou tímu v projekte „Analýza odvetvových štandardov pre podnikateľov účtujúcich v sústave jednoduchého účtovníctva“, ktorý sa uskutočnil za podpory Ministerstva hospodárstva SR v rámci programov podpory malého a stredného podnikania prostredníctvom agentúry Slovak Business Agency.  

Je aktívnou autorkou odborných článkov pre spoločnosť Poradca podnikateľa, ktorá publikuje články v účtovnej, daňovej a mzdovej oblasti.

Je spoluzakladateľkou a predsedníčkou Inštitútu sociálneho a zdravotného poistenia (SAZAP), ktorého hlavným cieľom je zvyšovanie právneho povedomia verejnosti v oblasti sociálneho a zdravotného poistenia a podieľať sa na legislatívnych a novelizačných procesov.

Všetko, čo potrebujete vedieť, nájdete u nás.

Ľudskou rečou vám vysvetlíme zákony, naučíme vás orientovať sa v nich.

Tešíme sa na stretnutie s Vami